Angajez asistent manager

Mogosoaia adaugat la data de 16-11-2020, Numar anunt: 55566

RON
16-11-2020 Mogosoaia

    Candidatul ideal
    - gandire pozitiva
    - orientare catre rezultate
    - abilitati de analiza si sinteza;
    - responsabilitate, implicare si seriozitate
    - spirit de echipa si adaptabilitate
    - abilitati de comunicare, atitudine proactiva
    - persoana organizata
    - cunostinte avansate de Microsoft WORD, EXCEL,OFFICE;
    - cunostintele de limba engleza
    - experienta in vanzari constituie un avantaj
    - abilitati de comunicare, relationare, in scris si verbal;
    - atentie la detalii si abilitati organizatorice;

    Descrierea jobului
    -indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
    - preluarea apelurilor telefonice;
    - asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin curier/posta, fax, email;

    - asigurarea legăturii dintre persoanele cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia ;
    - elaborarea si redactarea documentelor si situaţiilor solicitate de management;
    - coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;
    - coordonarea activităţilor de protocol primirea şi îndrumarea vizitatorilor.
    - asigura suport administrativ colegilor si mentine relatia cu clientii firmei;
    - bursa de transport
    - elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
    - colaboreaza cu dep. contabilitate si poate tine contabilitatea primara a firmei, emite si inregistreaza facturi.
    - respecta si intelege standardele companiei

    Beneficii:
    - posibilitate de formare si dezvoltare profesionala
    - pachet salarial motivant ,
    - mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica
    - contract de munca
    Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon 0730.023.999

    Afisari: 1196

    07xx.xxx.xxx
    Arata numar telefon
    Mogosoaia, Judet Ilfov
    Doncean Cosmin
    Anunturile utilizatorlui
    Nume
    Telefonoptional
    Mesajul dumneavoastra
    Incarcare fisiereoptional

    Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

    Colaboram cu platforma de livrari la domiciliu : Tazz by Emag. Oferim contract de munca atat pentru persoanele care opteaza pentru un program de luc
    Locatie : Timisoara
    Societate de consultanta, prezenți pe piața de peste 10 ani, colaboram cu firme pentru de plasarea fortei de muncă din ASIA, AFRICA venind in aj
    Locatie : Iasi
    Consultanta Plasare forței de muncă ASIA, AVANTAJ 0747263734 Ca și societate de consultanta suntem prezenți pe piața si colaboram cu firme pent
    Angajam modele Only Fans Salariu fix 3000 de euro pe luna + comision Angajam modele pentru Only Fans Cerinte spect fizic placut. Disponibilite de a l
    Locatie : Bucuresti
    Societatea Media Team Promotian SRL Angajeaza Operatori sondaje prin telefon. Se lucreaza cu casti de la domiciliu 4 ore pe zi.Salariu 1300 de euro p
    Salariu: 15.000 lei Carte de munca pe perioada nedeterminata Program flexibil Contact: 0727 850 897
    Ce avem noi nevoie de la potentialul candidat: - Cunostinte de operare pc si in mediul online - Dictie foarte buna, abilitati bune de comunicare -Aten
    Ce iti oferim? Contract de munca pentru perioada nedeterminata inca de la inceputul activitatii Salariu fix + bonus si extra bonus, in functie de per
    Angajam personal pentru a insira margele de la domiciliu. . Experienta este necesara dar nu obligatorie. Fara antecedente penale. Program de lucru 2-4
    Locatie : Bucharest
    Cautam o persoana serioasa si comunicativa, pentru pozitia de operator comenzi magazin online, produse cosmetice . Pozitia presupune confirmarea si
    Locatie : bucuresti
    Telefon 0730023999
    Suna Trimite SMS
    Anuleaza